دانلود بازی و نرم افزار برای اندروید
راه اندازی کسب و کار طراحی سایت با وردپرس

آیا شما تصمیم به راه اندازی کسب و کار طراحی سایت با وردپرس گرفته اید؟ به غیر از کار سخت و زیاد، صبر و تعهد که برای راه اندازی این نوع کسب و کار لازم است، در اینجا ۴ کار مهم وجود دارد که باید آنها را انجام دهید.

راه اندازی کسب و کار طراحی سایت با وردپرس

راه اندازی کسب و کار طراحی سایت با وردپرس

۱.راه اندازی کسب و کار+ حسابداری

نگه داشتن یک سابقه از تمام معاملات مالی، برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است. با این حال شما نمی خواهید وقت خود را صرف مدیریت برنامه های پیچیده حسابداری کنید؛ زیرا شما باید بر روی کسب و کارتان تمرکز نمایید.خوشبختانه ابزارهایی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا حسابداری خود را به صورت خودکار انجام دهید.

ما توصیه میکنیم که از Freshbooks استفاده کنید. این یک ابزار حسابداری کاربر پسند، برای غیر حسابداران است. بوسیله این ابزار شما می توانید به راحتی فاکتورها را ارسال کنید، پرداختی ها را دریافت نمایید، آن را به حساب بانکی خود متصل کنید و به طور خودکار هر معامله ای را پیگیری نمایید.

۲.فریم ورک خود را انتخاب کنید.

انتخاب یک فریم ورک و کار با آن، به شما کمک خواهد کرد تا کار خود را کاهش دهید و روند پیشرفت خود را سریعتر نمایید. قالب های وردپرس زیادی هم اکنون در دسترس هستند. همچنین استفاده از یک فریم ورک برای نگه داشتن مجموعه ای از پلاگین های وردپرسی که شما نصب کرده اید، بسیار خوب است.

۳.همیشه از همه چیز بک آپ بگیرید.

از دست دادن داده ها پرهزینه است و اگر داده ها متعلق به یک مشتری باشد، بدتر هم می شود. شما باید برای ایجاد یک سیستم پشتیبانی جامع، برای کل محیط کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید.اگر شما در نظر دارید که به میزبانی وب سایت های مشتریان خود بپردازید، در این صورت باید پشتیبانی از اطلاعات مشتری ها را نیز در نظر بگیرید.

۴.انتخاب بهترین هاست برای مشتریان تان

مشتریان شما برای انتخاب بهترین هاست وردپرس، به کمک و مشاوره شما نیاز دارند. اغلب آژانس های طراحی وب کوچک، وبسایت های مشتریان خود را میزبانی می کنند که می تواند یک جریان درآمد اضافی را برایشان فراهم آورد، اما با مشکلاتی ناشی از این کار نیز مواجه خواهند شد.توصیه ما این است که از میزبانی وبسایت های مشتریانتان در سرورهای خود بپرهیزید. در عوض شما باید با هر شرکت میزبانی وب که مایلید همکاری کنید.

شاید برایتان جالب باشد!  طراح وردپرس شرکتش را بدون دفترکار و ایمیل اداره می‌کند
افسانه حیدری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از