وی دی ال
نحوه تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس

به طور پیش فرض، تمام صفحات آرشیو وردپرس حداکثر ۱۰ پست در هر صفحه نشان می دهند اما ممکن است بخواهید این تعداد را کم تر کنید یا حتی به تعداد پست هایی که در هر صفحه نمایش داده می شود اضافه کنید. در این مقاله از آموزش وردپرس قصد داریم نحوه تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در صفحات وبلاگ وردپرس را به شما وردپرسی های عزیز آموزش دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس
دغدغه خیلی از صاحبین وبسایت ها و وبلاگ ها تعداد پست هایی است که در هر صفحه وردپرس نمایش داده می شود، برخی تمایل دارند در هر صفحه کمتر از ۱۰ پست نمایش داده شود، برخی نیز می خواهند تعداد پست ها بیشتر از مقدار پیش فرض وردپرس یعنی بیشتر از ۱۰ پست در صفحه باشد. شما به راحتی می توانید این کار را از بخش تنظیمات داشبورد وردپرس تنها در دو مرحله انجام دهید و هر تعداد پست و مقاله که مایل باشید در صفحه وردپرس خود نمایش دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که وارد داشبورد وردپرس خود شوید، از آیتم تنظیمات گزینه خواندن را انتخاب کنید.

نحوه تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس
در صفحه ای که پیش روی شما باز می شود دو فیلد مشاهده می کنید، در فیلد اول که بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ ی وبلاگ نام دارد تعداد پست هایی که می خواهید نمایش داده شود را وارد کنید.

نحوه تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ وردپرس

در نهایت روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. بدین ترتیب وبلاگ و صفحات آرشیو وردپرس، تعداد پست هایی که مایل بودید نمایش داده شود را نشان می دهند.

چه تعداد پست باید در صفحه وردپرس نمایش داده شود؟

معمولا وبلاگ نویسان همان عدد ۱۰ پیش فرض را نگه می دارند و ۱۰ پست در هر صفحه به نمایش می گذارند، احتمالا این تعداد یک عدد مناسب هم برای تجربه کاربری بهتر است و هم باعث بهینه سازی سئو می شود.
شما می توانید هر تعداد پست که مایل باشید در هر صفحه به نمایش بگذارید اما تعداد بالاتر از ۱۰ توصیه نمی شود به خصوص اگر پست های برگزیده را نمایش نمی دهید. عمدتا زمانی که پست های نمایش داده شده در یک صفحه بیشتر باشند اندازه صفحه نیز بزرگتر خواهد بود و به دنبال آن لود شدن صفحه کندتر می شود.
امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تعداد پست های نمایش داده شده در صفحه وبلاگ خود را تغییر دهید.

شاید برایتان جالب باشد!  افزودن دکمه ی چاپ به مطالب وردپرس

موفق باشید

افسانه حیدری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از