وی دی ال
افزونه Forty Four

یکی از کارهایی که صاحبین وبسایت ها برای سایت خود باید انجام دهند ساخت صفحه ۴۰۴ است، زیرا در هر وبسایتی مطمئنا کاربر به خطای ۴۰۴ برخواهد خورد، بجای صفحه ۴۰۴ پیش فرض وردپرس شما می توانید یک صفحه ۴۰۴ سفارشی ایجاد و به دلخواه خود آن را طراحی کنید.
یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس خطای ۴۰۴ می باشد که در صورت بروز مکرر باعث از دست رفتن مخاطبان سایت می شود، پس تا آنجا که ممکن است از بروز این خطا جلوگیری کنید و در صورت ایجاد خطای ۴۰۴ بلافاصله آن را برطرف کنید، ما قبلا مقاله ای تحت عنوان آموزش رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس برای شما وردپرسی های عزیز قرار  داده ایم .
حال اگر برای وب سایت شما خطای ۴۰۴ پیش آمد، به جای این که کاربران با صفحه پیش فرض ۴۰۴ وردپرس روبرو شوند، می توانید به سفارشی سازی صفحه ۴۰۴ در وردپرس بپردازید .
برای درست کردن یک صفحه سفارشی خطای ۴۰۴ در وردپرس با ما همراه باشید…

سفارشی سازی صفحه ۴۰۴ وردپرس

در این نوشته به معرفی یک افزونه کاربردی وردپرس می پردازیم که توسط آن قادر خواهید بود صفحه ۴۰۴ وبسایت خود را سفارشی سازی کنید.

سفارشی سازی خطای ۴۰۴ با افزونه Forty Four وردپرس

افزونه Forty Four یک افزونه کارآمد است که با استفاده از آن می توانید صفحه ۴۰۴ مدرن، زیبا و کاملا واکنشگرا طراحی کنید، تصاویر دلخواه خود را برای زمینه آپلود کنید و رنگ ها را به سلیقه خود تغییر دهید.
شما می توانید افزونه Forty Four را در انتهای همین نوشته، بصورت رایگان دانلود کنید

افزونه Forty Four

آموزش کار با افزونه Forty Four وردپرس

پس از دانلود، نصب و فعال سازی این پلاگین وردپرس، یک زیرمنو جدید با نام Page 404 در آیتم نمایش منو پیشخوان وردپرس شما ایجاد خواهد شد.
مانند تصویر زیر:

افزونه Forty Four

روی این زیرمنو کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات این افزونه Forty Four هدایت شوید:

افزونه Forty Four

در تب General همانطور که مشاهده می کنید باید یک عنوان مناسب و متنی برای صفحه ی ۴۰۴ خود وارد کنید و از بخش Background Image یک تصویر برای بک گراند صفحه ی ۴۰۴ خود انتخاب کنید.
سپس در ادامه ی تنظیمات این صفحه یعنی بخش Apearance می توانید به شخصی سازی صفحه ی نمایش خطای ۴۰۴ بپردازید:

شاید برایتان جالب باشد!  بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات وردپرس

افزونه Forty Four

Search Box Text: متنی را برای جست و جوی کاربران در سایت وارد نمایید ، که به صورت پیش فرض لاتین می باشد. برای نمونه عبارت مورد جست و جوی خود را وارد کنید .
Back to Home Text: متنی را برای برگشت کاربران به صفحه ای اصلی سایت بنویسید. برای نمونه به صفحه ی اصلی سایت برگرد.
Hide 404 Title: اگر می خواهید عنوان صفحه ی ۴۰۴ مخفی شود، این گزینه را تیک بزنید.
سایر تنظیمات این افزونه بر حسب سلیقه شما باید انجام شود و در ضمن شما می توانید برای بک گراند صفحه ی سفارشی که طراحی کرده اید ، از رنگ استفاده کنید . سپس از بخش سمت چپ و بالای صفحه بر روی دکمه ی Publish کلیک کنید تا صفحه ی سفارشی شده ی ۴۰۴ خود را منتشر کنید و برای مشاهده ی این صفحه بر روی دکمه ی View 404 Page کلیک نمایید.

افزونه Forty Four

توجه: اگر نتوانستید صفحه ی ۴۰۴ سفارشی شده ی خود را مشاهده کنید، اصلا نگران نشوید !!!!! به بخش پیوندهای یکتا بروید و آن را از حالت ساده بردارید و بر روی نام نوشته قرار دهید.

موفق باشید

افسانه حیدری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از